For art´s sake Ornate TB2
240,00 € Izvorna cijena bila je: 240,00 €.192,00 €Trenutna cijena je: 192,00 €.
CARRERA 315/S GUU9O
145,00 €
Tommy Hilfiger TH2031/S 807UY
185,00 €
2
Items sold in last 3 weeks
Kupi i osvoji 185 bodovi!
Opis
| Model Number: | TH2031/S |
| Frame Colour: | Black |
| Colour Code: | 807UY |
| Frame Type: | Full Rim |
| Frame Shape: | Square |
| Material: | Acetate |
| Lens Colour: | Blue Grey Gradient |
| Polarised: | |
| Lens Width: | 49mm |
| Lens Height: | 42mm |
| Bridge Size: | 24mm |
| Temple Length: | 150mm |
Dodatne informacije
Shipping & Delivery












