Tom Ford TF0711 01N Photochromic
410,00 €
2
Items sold in last 3 weeks
Kupi i osvoji 410 bodovi!
Opis
| Model Name: | Fausto |
| Model Number: | FT0711 |
| Frame Colour: | Black |
| Colour Code: | 01N |
| Frame Type: | Full Rim |
| Frame Shape: | Square |
| Material: | Acetate |
| Lens Colour: | Grey |
| Polarised: | No |
| Lens Width: | 53mm |
| Bridge Size: | 20mm |
| Temple Length: | 145mm |
Shipping & Delivery










