Bottega Veneta BV1331S 001
430,00 € Izvorna cijena bila je: 430,00 €.301,00 €Trenutna cijena je: 301,00 €.
Gucci GG1664S 003
440,00 € Izvorna cijena bila je: 440,00 €.308,00 €Trenutna cijena je: 308,00 €.


Gucci GG1726S 001
350,00 € Izvorna cijena bila je: 350,00 €.245,00 €Trenutna cijena je: 245,00 €.
3
Items sold in last 3 weeks
Kupi i osvoji 245 bodovi!
Opis
| Model Number: | GG1726S |
| Frame Colour: | Black |
| Colour Code: | 001 |
| Frame Type: | Full Rim |
| Frame Shape: | Square |
| Material: | Acetate |
| Made in: | Italy |
| Lens Colour: | Grey |
| Polarised: | No |
| Lens Width: | 56mm |
| Lens Height: | 42mm |
| Bridge Size: | 17mm |
| Temple Length: | 145mm |
Shipping & Delivery










