Tom Ford TF1097 52N
340,00 € Izvorna cijena bila je: 340,00 €.220,00 €Trenutna cijena je: 220,00 €.
Loewe LW40101I 01A
0,00 €
DB 1007/S 79U/QT
180,00 €
This round David Beckham sunglass comes in a transparent mud with gold frame with green lenses.
3
Items sold in last 3 weeks
Kupi i osvoji 180 bodovi!
Opis
| Model Number: | DB 1007/S |
| Frame Colour: | Transparent Mud with Gold |
| Colour Code: | 79UQT |
| Frame Type: | Full Rim |
| Frame Shape: | Round |
| Material: | Acetate |
| Lens Colour: | Green |
| Polarised: | No |
| Lens Width: | 49mm |
| Lens Height: | 42mm |
| Bridge Size: | 24mm |
| Temple Length: | 145mm |
Dodatne informacije
| Color | GREEN |
|---|
Shipping & Delivery













