Etnia Barcelona KOI RD
145,00 € Izvorna cijena bila je: 145,00 €.116,00 €Trenutna cijena je: 116,00 €.
CARRERA 314/S 086QT
130,00 €



Etnia Barcelona KOI BKHV
145,00 € Izvorna cijena bila je: 145,00 €.116,00 €Trenutna cijena je: 116,00 €.
4
Items sold in last 3 weeks
Kupi i osvoji 116 bodovi!
Opis
| Model Number: | Koi |
| Frame Colour: | Black Havana |
| Colour Code: | BKHV |
| Frame Type: | Full Rim |
| Frame Shape: | Round |
| Material: | Acetate |
| Lens Width: | 52mm |
| Bridge Size: | 16mm |
| Temple Length: | 138mm |
Dodatne informacije
| Color | Black Havana |
|---|
Shipping & Delivery










