For art´s sake FAS Ivy OP741
140,00 € Izvorna cijena bila je: 140,00 €.84,00 €Trenutna cijena je: 84,00 €.
TOMMY HILFIGER TH1962 J5G
135,00 €
CAROLINA HERRERA CH0040 RHL
140,00 €
1
Item sold in last 3 weeks
Kupi i osvoji 140 bodovi!
Opis
| Model Number: | CH0040 |
| Frame Colour: | Gold/Black |
| Colour Code: | RHL |
| Frame Type: | Full Rim |
| Frame Shape: | Square |
| Material: | Acetate |
| Lens Width: | 54mm |
| Lens Height: | 44mm |
| Bridge Size: | 16mm |
| Temple Length: | 140mm |
Shipping & Delivery












